Вакуумний міні аборт (вакуум регуляція) – переривання небажаної вагітності на ранніх термінах досвідченими лікарями гінекології

Міні аборт вакуумне регулювання на ранніх термінах послуги клініки ціна Київ Троєщина

Переваги міні-аборту

Серед кількох видів переривання вагітності вакуумний аборт є особливо актуальним. Важливо відзначити, що такий міні аборт відрізняється від інших варіантів хірургічного втручання для подібних цілей, більш безпечним та «щадним» підходом до самої процедури. В даний час вакуумний аборт Київ призначається у жіночій консультації. Призначити вакуум аборт Київ може досвідчений спеціаліст. Також вартість міні аборту оголосить лікар-гінеколог. Серед показань, кому призначено вакуум аборт, можуть бути: аномалія або неправильний розвиток плода. Крім цього, вакуум регуляція вагітності Київ призначається у разі хронічних захворювань, при невдалому медикаментозному аборті. Бувають ситуації, коли аборт вакуум робиться за бажання самої жінки.

Як проводиться вакуумний аборт?

Важливо й те, що вакуум регуляція проводиться лише у першому триместрі. Пам’ятайте вакуумний аборт терміни, що раніше, тим менше ризику будь-яких ускладнень. При цьому міні-аборт ціна не залежить від того, на якому тижні ви це зробите. У нас вакуумний аборт вартість – фіксована. Іноді вакуумна аспірація вартість може складатися залежно від певних чинників. Якщо говорити про вакуумний аборт ціна, вона цілком прийнятна порівняно з іншими альтернативними варіантами. Триває вакуум-регуляція не більше п’яти хвилин. А через годину-дві, після того, як зроблено вакуумний аборт, жінка може йти додому. На відміну від вишкрібання, площа пошкодження при такій операції, як вакуум, Київ становить не більше двадцяти кубічних сантиметрів. Найголовніше міні аборт мінімально травмує слизову.

Протипоказання щодо вакуумного аборту

Якщо говорити про вакуумний аборт, а точніше протипоказання, то тут їх кілька: у випадку, якщо у пацієнтки є інфекційні захворювання, це може бути як герпес, так і банальна застуда. Дуже важливо, щоб лікар сказав не тільки про те, якою є вакуумрегуляція київ ціна, а й провів ретельний огляд. Адже вакуумний аборт Київ ціна не надто висока, на відміну від інших методів. Тому вакуумний аборт ціна Київ вважається часом одним із плюсів процедури. Але перед тим, як погоджуватися на таке хірургічне втручання, слід дізнатися, скільки коштує вакуумний аборт Київ і де його можна зробити.

Якщо ви дізналися, скільки коштує вакуумний аборт, не забувайте і про інші протипоказання. Припустимо, вакуум аспірація Київ забороняється у разі позаматкової вагітності. В даному випадку вакуумаспірація неможлива, оскільки плодове яйце розвивається поза маткою, це може призвести до того, що виникне загроза життю жінки. Крім цього, міні аборт Київ не рекомендують виконувати, раніше через півроку після пологів. Також не буде важливою є аборт вакуум ціна в тому випадку, якщо погана згортання крові.

Багато хто, коли дізнається вартість вакуумного аборту, їх цікавлять наскільки боляче виконувати процедуру. Пам’ятайте, вакуумний аборт Київ клініки виконують процедуру під місцевим, а часом і загальним наркозом, тому у пацієнтки відсутні болючі відчуття. Не менш важливо і те, що вакуумний аборт наслідки не значущі: болі, що тягнуть внизу живота, кров’яні виділення. А ціна вакуумного аборту – доступна та прийнятна.

Вакуумний аборт ціна послуги переривання вагітності клініки у Києві

Звичайно ж, звертатися варто до професіоналів, дізнавшись про вакуумний аборт ціна грн, і те, який професіонал проводитиме процедуру. Звертаючись до нас, ми зможемо запропонувати невисоку вартість вакуумного аборту, але високий рівень ефективності. Наш аборт вакуумна ціна – цілком демократична, це за високого професіоналізму лікарів. Тому якщо ви порівнюватимете вакуумний аборт ціни, помітите, що у нас вони більш доступні. Так як міні аборт вартість в інших поліклініках набагато вища. Відповідно, якщо вас цікавить міні аборт терміни вартість, тоді звернулися туди, куди потрібно. Наша вакуум ціна не залежить від певних факторів, вона завжди буде прийнятною.

МЦ «Віталмед» надає послуги з вакуумного переривання вагітності

Наша клініка пропонує послугу вакуумний аборт від фахівців. Наш вакуумний аборт ціна вас неодмінно влаштує. Сама операція вакуум-регуляція виконується професіоналами. Тому вакуум аборт проходить на найвищому рівні та оперативно.

 

Вартість – Ціна на процедуру вакуум-регуляція у Києві (міні-аборт)

Пам’ятайте! Несвоєчасне звернення до лікаря може призвести до розвитку безпліддя, онкологічних захворювань та інших ускладнень.

 

 

Вакуум регуляція

Вакуумний аборт (вакуум регуляція або вакуум аспірація), який називають міні аборт, проводиться, якщо термін вагітності не перевищує 4-5 тижнів (оптимально до 20 днів з дня затримки). Процедура триває близько п’яти хвилин та проводиться під загальним наркозом.

Якщо розглядати способи позбавлення від небажаної вагітності з точки зору безпеки, то вакуумний аборт входить до числа найбільш безпечних і поступається, мабуть, лише медикаментозному аборту. Адже для жінки дуже важливо після аборту зберегти власне здоров’я та можливість репродуктивності надалі. Насамперед, дорогі жінки, задумайтеся! Ви завжди маєте вибір. Але якщо, як кажуть, рішення прийняте та обговоренню не підлягає, то який би вид аборту ви не обрали, здійснювати його потрібно лише у медичних закладах. В інших випадках справа вважатиметься кримінальною.

Вакуумна аспірація. Показання, протипоказання, наслідки.

Показання:

  • Неправильний розвиток плода чи аномалії.
  • Наявність хронічного захворювання у матері, що загрожує її здоров’ю та життю.

Ще одним (третім варіантом) вважається власне бажання жінки перервати вагітність. У цьому випадку лікар-гінеколог може призначити аборт. Але тільки в тому випадку, якщо вона не має протипоказань. Протипоказання може бути різні: від запальних процесів до венеричних захворювань.

Що є безпосередньо процедура вакууму?

Це висмоктування плодового яйця через шийку матки спеціальним приладом під місцевою анестезією, зрозуміло. Триває вся процедура не більше 5 хвилин, а вже через 30 хвилин жінку виписують із клініки. Безперечною перевагою вакуумного аборту є те, що порожнина та шийка матки не травмуються, не отримують пошкоджень. Вакуумний аборт можна робити, якщо вагітність триває трохи більше 6 тижнів, тобто у першому триместрі. Чим швидше, тим краще і менше ускладнень (можливі кровотечі, абсцеси). Не виключені такі наслідки переривання вагітності: гормональний збій, порушення менструального циклу, запалення органів малого таза. У зв’язку з цим після аборту необхідно себе поберегти і дотримуватися певних правил. Не переохолоджуватись, уникати фізичних навантажень, утриматися від статевої активності на 3 тижні. А через 3 тижні проконсультуватися у лікаря, зробити УЗД та всі необхідні аналізи за призначенням спеціаліста.
Говорячи про вакуумному аборті, не можна не сказати і ще про одну його негативну сторону, крім можливих наслідків зі здоров’ям. Йдеться про відсутність 100% гарантії позбавлення вагітності. Статистика свідчить про те, що трапляються випадки, коли яйце після такого аборту все-таки залишається в матці. Крім того, існує можливість розвитку позаматкової вагітності, тому УЗД робити необхідно.
Вартість процедури варіюється в залежності від різних показників. Щодо нашої клініки, то ми вам пропонуємо найбільш демократичні ціни.

Нюанси, які слід знати кожній жінці, яка вирішила зробити аборт:

  • аборт необхідно здійснювати лише у медичних закладах;
  • вакуумний аборт вважається одним із найбільш безпечних, проте ймовірні та негативні наслідки;
  • переривати у такий спосіб вагітність коштує до 6 тижнів;
  • для виключення лікарських помилок радимо додатково проконсультуватися у кількох медичних закладах;
  • після вакуумного аборту існує 95% ймовірність благополучної вагітності у майбутньому.