Медикаментозний аборт – сучасний, альтернативний хірургічному аборту без операцій досвідченими лікарями гінекології.

Медикаментозний аборт - сучасний, альтернативний хірургічному аборту без операцій досвідченими лікарями гінекології.

Як проводиться медикаментозний аборт?

На жаль, вагітність не завжди бажана, а часом зовсім протипоказана. У таких ситуаціях медикаментозний аборт стає потребою. Звичайно медикаментозний аборт ціна в порівнянні з іншими процедурами більш висока, але наслідків – мінімум. Тому медикаментозне переривання вагітності є актуальним серед жінок. Сьогодні переривання вагітності на ранніх термінах у такий спосіб пропонує більшість фахівців.

медикаментозный аборт

Переваги медикаментозного аборту

Наша клініка пропонує медикаментозний аборт за доступною вартістю. Це чудова альтернатива хірургічному втручанню. Виконується аборт таблетками на малих термінах до сорока дев’яти днів, починаючи з першого дня останньої менструації. Варто зазначити, що медикаментозний аборт ґрунтується на використанні фармакологічних засобів.

Крім того, що аборт медикаментозна ціна у нас доступна, цей спосіб має й інші переваги. Для початку слід зазначити, що таблетковий аборт безпечний і ефективний. Крім того, що мед аборт ціна доступна, відрізняється мінімальною кількістю ускладнень. Важливо й те, що мед аборт допомагає уникнути хірургічного втручання, крім травматизму ендометрії та шийки матки. Якщо вам підійшла аборт таблетками ціна, тоді пам’ятайте, що цей спосіб не вимагає знеболювання. Вас цікавлять медикаментозний аборт ціни, тоді ви можете звернутися до нас, і наші фахівці уточнять цікаву для вас інформацію.

Звертаючись до нас, медаборт зведе до мінімуму безпліддя після переривання вагітності. До того ж, крім того, що вартість медикаментозного аборту влаштовує багатьох, цей спосіб відмінно підійде жінкам, що не народжували. Звичайно, після того, як була оплачена ціна медикаментозного аборту, наші лікарі контролюють весь процес. Тому переривання вагітності таблетками у нашій клініці – безпечне та ефективно.

Слід зазначити, що медикаментозний аборт наслідки мінімальні, а разі ускладнень, вони дуже легко лікуються. Але навіть якщо вас влаштувала вартість медикаментозного переривання вагітності, пам’ятайте, що рішення приймає ще лікар. У разі протипоказання, переривання вагітності медикаментозно ціна не має жодного значення. За великим рахунком медикаментозний аборт є найбезпечнішим для організму способом перервати вагітності. Тому таблетований аборт вартість цілком виправдана.
Медикаментозний аборт ціна в Києві
Після звернення до нас, вам стане відома таблетковий аборт ціна, і ви вирішите погодитись на нього чи ні. Якщо аборт таблеткою ціна є прийнятною для вас, ми надамо консультацію та видамо необхідні медикаменти. Головне те, що медикоментозний аборт не стане надалі перешкодою для виношування здорового малюка. Тим більше, що в наш час, незважаючи на медикаментозне переривання вагітності ціна, багато хто вибирає саме цей спосіб. Звичайно ж, медикаментозний аборт терміни мають бути ранні, тому краще не затягувати. На пізнішому періоді, не зважаючи на медикаментозний аборт вартість, вам ніхто не призначить таку процедуру.

МЦ «Віталмед» надає послуги з медикаментозного переривання вагітності

У нас вам доступна послуга – медикаментозне переривання вагітності Київ, яка сприймається в психологічному плані не так вже й складно. Тому таблетований аборт – це чудова альтернатива іншим варіантам. Якщо вас зацікавила медикаментозний аборт ціна, звертайтесь до нас, ми відповімо на це питання. Далі буде вирішено, чи потрібен аборт медикаментозний чи ні. Тільки досвідчений лікар зможе розповісти про медикаментозний аборт терміни та інші нюанси. Розповісти вам про те, яка медикаментозний аборт ціна та кому протипоказана процедура. Сьогодні медикаментозний аборт виконується за допомогою різних препаратів, які підбираються індивідуально. В результаті аборт таблетками впливає на плодове яйце, і воно виходить разом із менструальними виділеннями. Сам медикаментозний аборт Київ проводиться швидко. Та й переривання вагітності на ранніх термінах майже без відчуттів. Але тут головне, щоби медикаментозне переривання вагітності проводилося досвідченими фахівцями. І ми вам це зможемо надати.

 

 

Пам’ятайте! Несвоєчасне звернення до лікаря може призвести до розвитку безпліддя, онкологічних захворювань та інших ускладнень.

 

 

Медикаментозний аборт (фармаборт) або безопераційний аборт проводиться при терміні вагітності до 6-7 тижнів і за умови, що вагітність протікає без ускладнень. Робиться ТІЛЬКИ під наглядом лікаря. Аборт медикаментозний дозволяє виключити хірургічне втручання і дає можливість відмовитися від анестезії.

Боляче бачити, як препарати для медикаментозного аборту вільно продаються в інтернет-аптеках. Адже лише кваліфікований фахівець може визначити правильне дозування препарату. Тож не намагайтеся робити медикаментозний аборт самостійно! Ця процедура також проводиться у стаціонарі.

На жаль, у нашій країні переривання вагітності є такою ж частою та звичною процедурою, як, наприклад, плановий медичний огляд або похід до стоматолога. Зрозуміло, вагітність не завжди бажана і довгоочікувана. Страшно навіть подумати, що кожна п’ята жінка вважає аборт чудовою контрацепцією. Здійснити аборт можна у різний спосіб. Багато залежить від бажання самої жінки, але буває, що вирішує все не якесь бажання, а загальний фізичний стан. Звичайно ж, у разі абсолютного здоров’я жінки лікар наполягатиме на, так би мовити, найменшому з бід – медикаментозному аборті. Медикаментозний аборт передбачає мінімальні наслідки, і навіть, якщо такі з’являються, всі вони легко піддаються лікуванню з допомогою простих антибіотиків. Не секрет, що існують і протипоказання до аборту, які необхідно знати та усвідомлювати. У будь-якому випадку необхідно завжди ретельно і докладно консультуватися з кваліфікованим фахівцем. Тільки в цьому випадку існує можливість відбутися «легким переляком». У перші 12 тижнів вагітності жінка, в принципі, може самостійно вирішити, яким методом перервати небажану вагітність, а що стосується другого та третього триместрів, то в цей період можливий аборт виключно за медичними показаннями, проте такі аборти практично завжди негативно впливають на здоров’я. жінки. Медикаментозний аборт найбільш безпечний для дівчини дітородного віку, тому що його вплив не впливає на репродуктивну здатність жінки. І коли виникне таке бажання, жінка зможе виносити і народити здорового малюка, і при цьому зберегти своє здоров’я. Та й з психологічного погляду переривання вагітності безопераційним абортом сприймається простіше і краще за всі типи жінок.

Опис процедури медикаментозного переривання вагітності

Методи переривання вагітності

Для того, щоб здійснити медикаментозний аборт, жінці немає необхідності тривалий час перебувати в медичному закладі. Досить просто пройти потрібне обстеження, зробити УЗД, здати аналізи. З одного боку, безопераційний аборт не вважається складною процедурою, проте, не дивлячись на це, вимагає відповідального підходу. Адже важливим аспектом є правильний вибір необхідної дози препарату, яку без негативних наслідків може розрахувати тільки досвідчений фахівець. Категорично не рекомендується власноручне застосування медикаментозного аборту без консультації у лікаря, інакше проблем зі здоров’ям не уникнути. В даний час для медичного аборту найчастіше приймають такі препарати: Постінор, Мефілін, Міфоліан, Міфепрістон, Пенкрофтон і Міфепрекс. Якщо описати їхню дію простою мовою, то вони ніби сприяють викидні. Плодне яйце відривається від стінки матки і виходить із організму разом із менструальними виділеннями. При призначенні подібних препаратів та їх дозуванні слід враховувати індивідуальні особливості жіночого організму та діагностичну карту. Після здійснення фармакологічного аборту варто пройти додаткове обстеження, щоб виключити неповну вагітність.

Ускладнення після переривання вагітності до 6 тижнів

Не секрет, що переривання вагітності до шести тижнів є найбезпечнішим для самої жінки. До того ж плід ще до кінця не сформований, яйце погано тримається на стінках. Тому мимовільні викидні і трапляються найчастіше саме на цих термінах. Що стосується медикаментозного переривання вагітності, то воно провокує викидень, позбавляючи тим самим жінку від небажаної вагітності. Воно здійснюється у вигляді прийняття певних препаратів. В основному, якщо грамотно підходити до процесу, ускладнення не виникають, але бувають винятки, пов’язані з непереносимістю того чи іншого препарату. Ось навіщо і проводиться низка спеціальних аналізів, які підкажуть лікареві, який препарат у разі краще призначити, враховуючи індивідуальні особливості жіночого організму. Що стосується неповного аборту, то такий варіант, на жаль, має місце бути в медичній практиці, але таке можливе тільки, якщо лікар має недостатній досвід і кваліфікацію, або якщо жінка, не будучи медиком, сама розраховує дозу препарату. Порівняно з вишкрібанням та вакуумним абортом, медикаментозний аборт не викликає негативних наслідків та ускладнень зовсім під час процедури та після неї. Інші методи переривання вагітності можуть призвести навіть до порушення репродуктивної функції жінки та абсцесу.

Протипоказання до медикаментозного переривання вагітності:

  • непідтверджена вагітність або термін вагітності перевищує 6 тижнів;
  • хвороби нирок, недостатність надниркових залоз;
  • чутливість до компонентів препаратів;
  • екстрагенітальна патологія;
  • гострі запальні захворювання органів малого тазу;
  • анемія та незсідання крові;
  • загальні маткові захворювання, а також рубці на матці;
  • куріння після 35 років;
  • тяжкі форми захворювань дихальної системи;
  • серцево-судинна недостатність, біль у грудях.

Варто звернути увагу на те, що після медикаментозного аборту можлива нудота, розсіяність, млявість, головний біль. Так протікають побічні дії. Однак у більшості випадків препарати не викликають жодних побічних дій та переносяться пацієнтками добре.
Переривання вагітності на ранніх термінах іншими способами

Що стосується переривання вагітності на терміні до 12 тижнів, а не 6, то офіційно дозволені всього 3 способи. Це: медикаментозний спосіб, вакуумний і операційний (тобто він називається хірургічний аборт). Якщо брати до уваги жіноче здоров’я, то для нього найбезпечнішим буде медикаментозний (безопераційний аборт). Вакуумний аборт, як правило, має ряд недоліків та негативних наслідків. Але, порівняно з третім способом, він також досить лояльний до здоров’я жінки. Найбільш небезпечним вважається операційний аборт, оскільки він може призвести до подальшої безплідності та видалення матки з організму. Можливі також ускладнення у працездатності органів сечостатевої системи. У зв’язку з такими серйозними небезпеками операційний аборт рекомендується дуже рідко. Будь-які лікарі підтвердять, що ризики, пов’язані з абортами, можна знизити до мінімуму, якщо підходити до процедури, як то кажуть, розумно, тобто вчасно, відповідально і в спеціалізованих медичних центрах, обладнаних сучасними технічними апаратами. Звертати увагу варто і на наявність ліцензій, які гарантують легальність та надійність. У нашій клініці вам порадять ті препарати для здійснення медикаментозного аборту, які мають сертифікати якості та безпеки.

Вартість – Ціна на медикаментозний аборт у Києві