приватний лікар гінеколог Ідеалмед ціна послуги консультація Київ

Гінекологія – це один із найголовніших напрямків медичного центру «Віталмед»

Послуги лікаря-акушера-гінеколога у приватній клініці на лівому березі (Троєщина)

Гінекологія у клініці «Віталмед» у м. Київ на Троєщині пропонує вирішення різноманітних гінекологічних проблем у жінок, використовуючи комплексний підхід індивідуально до кожної пацієнтки. Жінки, яким ми допомагаємо, надходять у стіни клініки у різному віці та з різноманітними медичними потребами.

Гінекологія у клініці «Віталмед» спеціалізується на:

Консультація приватного лікаря гінеколога – запис та огляд

  • ультразвукове дослідження органів малого тазу у жінок;
  • консультації, діагностики, лікування та профілактики різних запальних захворювань (кольпіт, вульвовагініт, вульвіт, ендометрит та ін);

Діагностика та лікування гінекологічних захворювань

  • лабораторної діагностики та лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом (кандидоз, хламідіоз, гарднерельоз, герпес, папілома, гонокок, трихомоніаз, уреаплазмоз та ін.);
  • лікуванні патологій шийки матки радіохвильовою її абляцією;
  • гіперпластичні процеси в ендометрії;
  • доборі контрацептивів;

Переривання вагітності на ранніх термінах. Вакуумне та Медикаментозне.

  • переривання вагітності медикаментозним способом або за допомогою вакуум-регуляції.

Фахівці нашої клініки використовують у своїй практиці сучасні міжнародні стандарти лікування. Клініка «Віталмед» надає кожній дівчині або жінці можливість після запису пройти огляд на прийомі у досвідченого лікаря та отримати кваліфіковану консультацію. Багаторічний досвід роботи дозволяє виявляти проблеми на ранніх стадіях та успішно з ними справлятися. Ми проводимо лікування якісними препаратами під наглядом лікаря-гінеколога.

Останнім часом, на жаль, кількість пацієнток із патологією шийки матки збільшилася вдвічі. Саме тому ми приділяємо цій проблемі у клініці «Віталмед» особливу увагу, пропонуючи лікування методом радіохвильової абляції з використанням апарату «Сургітрон». Радіохвильова хірургія є передовим методом лікування ерозії шийки матки і дозволяє швидко та безболісно провести процедуру, а також запобігає появі рубців. Завдяки таким сучасним рішенням з’явилася можливість лікувати патологію шийки матки навіть у дівчат, які раніше не народжували.

Щоб уникнути можливих проблем і в профілактичних цілях усім нашим потенційним і реальним пацієнткам, ми настійно рекомендуємо звертатися за консультацією до жіночого лікаря гінеколога щонайменше двічі на рік!

Гінекологічне обстеження проводиться з допомогою одноразового інструментарію, гарантується повна анонімність, коректне ставлення персоналу.

Стежити за здоров’ям потрібно постійно, адже якщо хвороба на ранній стадії – з нею боротися набагато простіше та дешевше.

Пам’ятайте! Несвоєчасне звернення до лікаря може призвести до розвитку безплідності, онкологічних захворювань та інших ускладнень.

Записуйтесь на консультацію гінеколога прямо зараз, за телефонами, вказаними на сайті. Не зволікайте з лікуванням та діагностикою гінекологічних захворювань.

 

Наш Прайс на послуги гінекологія Київ