Послуги ультразвукової діагностики (УЗД) організму в приватній клініці Віталмед Київ Троєщина

Медичний центр «Віталмед» проводить ультразвукову діагностику різних органів та систем організму. Телефонуйте і заздалегідь записуйтесь на прийом по телефонах, вказаних на сайті, до досвідчених лікарів-УЗД нашої клініки.
узи киев, узи в киеве, узи троещина, узи киев цена, узи киев цены, узи в киеве цены, гинекология узи, узи беременности, узи гинекология киев, узи при беременности, узи при беременности киев

 1. УЗД органів малого тазу
 • Трансвагінальний датчик
 1. УЗД органів черевної порожнини
 2. УЗД нирок та сечового міхура

 

Складові успішного одужання – це точна діагностика та своєчасний, якісний та повний реабілітаційний курс. У нашому медичному центрі є для цього все необхідне: сучасне обладнання провідних світових виробників, перевірені, якісні медикаменти та кваліфіковані досвідчені фахівці.

 

Ультразвукова діагностика (УЗД) – метод, заснований на принципі відображення ультразвукових хвиль, що передаються різним тканинам і органам і відбитих від структур тіла, що мають різну ультразвукову проникність. Ультразвукова діагностика не вимагає від пацієнта серйозної підготовки та значного часу. Даний вид діагностики не завдає шкоди пацієнтові (порівняно з різними видами рентгенологічних досліджень). Досить інформативне УЗД широко використовується як первинний метод візуалізації при захворюваннях органів черевної порожнини, нирок та органів малого тазу, вагітності, визначення стану внутрішньоутробного плода, новонароджених, органів та тканин шиї, включаючи щитовидну та навколощитовидну залозу, для виявлення рідини у плевральних порожнинах та Цей метод дозволяє визначити на ранніх стадіях вагітність, дозволяє виявити багато захворювань на ранніх стадіях розвитку.

У нашій поліклініці «Віталмед» застосовуються найсучасніші ультразвукові сканери, що володіють роздільною здатністю та набором функцій, що відповідають приладам високого та експертного класу, що допомагає лікарям проводити діагностику найвищого рівня. Для проведення фетометрії (УЗД плода у вагітних з визначенням стану плацентарного кровообігу) використовується стаціонарний сканер з кольоровим та енергетичним допплером. Сучасне ультразвукове дослідження внутрішніх органів – інформативно, абсолютно нешкідливо, безболісно. Протипоказання для його проведення практично відсутні. Більше того, кожній здоровій людині рекомендується один раз на рік пройти комплексне ультразвукове дослідження з профілактичною метою. А за наявності захворювань, частоту УЗ-досліджень вже визначає лікар.

У нашій клініці Ви можете пройти ультразвукове дослідження самостійно або за направленням лікаря. Ми пропонуємо Вам загальні, спеціалізовані та комплексні програми обстеження всіх органів та систем.

Під час проведення диспансеризації цей метод не замінний. УЗД – основний метод візуалізації у внутрішньоутробному періоді. Дослідження проводяться під час вагітності: від ранніх термінів (5-7 днів затримки) до пологів, коли за станом плода можна визначити або виключити вади його розвитку, будь-яку іншу патологію, визначити стать, розрахувати термін зачаття і пологів (до дня), оцінити стан органів та систем плода.

УЗД застосовується у:

 • Гінекології
 • Акушерство
 • Урології
 • Дослідження судин
 • Хірургії та ангіології
 • Травматології та ортопедії
 • Педіатрії
 • Гастроентерології
 • Ендокринології
 • Онкології

Інформативність ультразвукового методу багато в чому залежить від професійних якостей спеціаліста, який проводить дослідження. Висока кваліфікація наших досвідчених лікарів дозволяє їм проводити дослідження та оцінювати їх результати на найвищому діагностичному рівні.

 

Прайс на ультразвукове дослідження (УЗД Троєщина)